VBS Raffelgem Sint-Anna

Scholengroep Sint-Maarten

In de geest van Sint-Maarten

SOS schilder op school

Vandaag, donderdag 13 maart 2014 werd een dag om niet te vergeten voor onze leerlingen van het zesde leerjaar. Onze enthousiaste leerlingen werkten immers een hele dag mee aan de nationale actiedag voor het schilderonderwijs in Vlaanderen. Samen met studenten van het zesde jaar schilderen en decoratie van het VTI maakten zij
een kunstwerk van 20 vierkante meter groot, gebaseerd op eigen ontwerp van het kunstwerk 'Stijl Op School' van Kamagurka. Als voorbereiding op deze dag gingen zij reeds twee keer naar het VTI zelf om daar een aantal basistechnieken schilderen aan te leren en ze vandaag te gebruiken bij de realisatie van het kunstwerk. 

Vandaag werd het schilderwerk door de kinderen afgewerkt en de komende weken wordt alles door de studenten van het VTI verder gemonteerd. Geniet van de actiefoto's van vandaag! Binnen een paar weken zullen we jullie op de website verder laten genieten van het resultaat in de gangen van onze school. 

Vanavond ook te bekijken tijdens het journaal op TV OOST.