23

Feb

2011

Kadetten jongens SMI zorgen bijna voor een stunt

Interscholentornooi Volleybal van de stad Aalst op woensdag 23 februari 2011 in de sporthal “ Faluintjes “ te Moorsel. Dankzij de middagsport in onze nieuwe sporthal, ontstond er in de loop van de vorige maanden, een heuse kadettenploeg volleybal. Klik op de titel voor de details van dit succesverhaal.

Eerst één training ( op vrijdagmiddag ), later twee en uiteindelijk drie trainingen per week, onder de deskundige leiding van Bart Van Isterdael en Dirk Verschaeve, volstonden bijna om de beker van het interscholentornooi Volleybal van de stad Aalst op 23 februari 2011 mee naar het SMI te nemen. Merkwaardig aan deze ploeg is dat   ( tot nu toe ) geen enkele leerling aangesloten is bij een volleybalclub en dat het hoge spelniveau enkel kon bereikt worden dankzij keihard oefenen tijdens de middag.

Uitslagen van het tornooi:

SMI – DVM: 2 – 0

SMI – K.A.A. 2: 2 – 0

SMI – K.A.A. 1 ( sporthumaniora ): 1 – 2 ( de beslissende derde set werd verloren met 16 – 14 nadat onze ploeg met 11 – 14 leidde )

Spelers van het SMI:

Jelle Maes, Kea Maes, Bart Hendrickx, Bram De Meerleer, Vincent Meuleman, Jörn Nijs, Joran Beck, Xavier-Sigi Osselaer, Sven Cooreman en Jens Meert.




Bookmark and Share

Terug naar alle activiteiten

created by webnology