25
Jan
2012
Basketbaltoernooi stad Aalst : SMI-meisjes aan de top
Op 25/1/2012 deed SMI mee aan dit basketbaltornooi met één scholierenploeg, bestaande uit Hanne, Lore, Alycia en Sarah uit de 5des , versterkt met Ella en Anna uit de 3des. Onze kansen lagen vrij hoog vermits deze ploeg uitsluitend uit competitiespelers bestond. Klik op de titel voor het competieverslag en een sfeerfilmpje!
DVM en KAA lieten tijdens de eerste match al in hun kaarten kijken , zodoende waren we goed voorbereid op onze eigen wedstrijden.Onze eerst match tegen KAA wonnen we op 1 been met 67/16 .
In de tweede en beslissende wedstrijd ( want DVM hadden gewonnen van KAA) lag het tempo en scoredruk een stuk hoger. Maar door de trefzekere shots van al onze dames en de volgehouden verdediging op de sterspeelster Ella van de DVM, konden we toch een ruime winst opbouwen . Onze meisjesploeg werd verdiend winnaar met een score van 44/29.
Bravo en proficiat voor de mooie wedstrijd en overwinning en dank aan de aanwezige supporters.
Hilde H ( coach en reporter van dienst)
Hieronder een sfeerbeeldje van tien seconden :
INFODAG 30 juni 2012
zaterdag 30 juni 2012 van 9u tot 12u
In het bijzonder voor leerlingen (en hun ouders) die van (studie)richting wensen te veranderen
ontdek de diverse studiemogelijkheden, of speciaal de TSO-richtingen
ingang via Dendermondsesteenweg/Esplanadeplein
