VLS Esplanade

Scholengroep Sint-Maarten

In de geest van Sint-Maarten

Welkom op onze school

Welkom iedereen, leerlingen én leerkrachten!

We hopen dat jullie een gezellige vakantie hebben gehad en dat de warme zomer heel veel goesting heeft gegeven voor frisse inzet bij het begin van het schooljaar. Sommige kinderen komen voor het eerst in deze nieuwe school terecht en zullen bij nieuwe vrienden en leerkrachten het schooljaar doorbrengen. Spannend hé?
We wensen jullie allemaal een school waar je graag naartoe komt. Het zou fijn zijn als je zowel in het zonnige september als op een grijze maandag in november, 's morgens graag je boekentas opneemt om naar onze school te komen. Dat kan zeker als we er samen aan werken!
Voel jezelf welkom in je nieuwe klas, doe mee, voel je hier écht thuis.

Iedereen heeft zijn eigen mogelijkheden, leer die bij elkaar ontdekken. Iedereen heeft een hart om een “goeie vriend” of zelfs een "beste vriend" voor elk-ander te kunnen zijn.

We rekenen op de inzet van jullie allen, om van deze school een fijne school te maken! Van harte welkom in onze school!